Sıkça Sorulan Sorular

Sepete ekle adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemlerinizi 3?üncü kişilerin erişimine karşı   Let's Encrypt SSL sertifikası ile korunmaktadır.Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3?üncü kişiler tarafından görülememekte ve Hediye deposu tarafından kayıt edilmemektedir
Siparişinizin durumunu web sitemiz içerisinde yer alan "Sipariş Takibi? bölümünden takip edebilirsiniz.Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.
Siparişiniz teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa siparişinizi alıcıya ulaştırabilecek kişilere ismi ve imzası alınarak teslimat yapılabilir. Resmi ve özel kuruluşlara kendi prosedürleri çerçevesinde teslimat yapılır. Siparişinizi teslim alacak bir ilgili olmadığı durumda kargo görevlisi paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim almamanız durumundan siparişiniz Hediye Deposu ?na iade olarak gelir.
Hassas olan ürünlerde dağıtım esnasında meydana gelen problemler nedeniyle hasarlar oluşabilir. Böyle bir durumda; ürün kargo ile size ulaştıysa ürünü teslim almadan dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı? hazırlatın. Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Hasar Tespit Tutanağı? hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin. Gönderdiğimiz ürün, kargo tarafından size hasarlı olarak teslim edildiyse lütfen ' İletişim' bölümünde yer alan arıza/iade başvuru formunu doldurarak tarafımıza en kısa sürede bilgi vermeniz ricadır. 

Türkiye?nin tüm illerine gönderim yapmaktayız.


Aras Kargo firması ile çalışıyoruz.


Kargoya ve ya kuryeye teslim edilmemiş olan  siparişlerde iade/iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır .Kargoyla teslim olan siparişler, ürün eğer kargoya verildiyse ürünün teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir ve ürün geri döndükten sonra siparişin iadesi yapılır. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür.


Kart ile verilen siparişlerde iade/iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır .

Kargoyla teslim olan siparişler, ürün eğer kargoya verildiyse ürünün teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir ve ürün geri döndükten sonra siparişin iadesi yapılır. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür.

Yükleniyor...